Mersin Apartman Yöneticiliği

Posted :
Nisan 20, 2021
Posted :
gozdepc
Share :

Mersin apartman yöneticiliğinde önemli olan yöneticinin iş yükünü azaltmaktır. Bir başka deyişle, yönetici pozisyonundaki kişi yönetim işlerini üstlenirken, firmamız, apartman, site, alış-veriş merkezleri hava alanları gibi kompleks binaların sorunlarıyla ve bürokrasisiyle ilgilenir. Bunlar arasında apartmanların aidatlarının düzenli olarak toplanması, gayrimenkulün kullanımından doğan borçların ödenmesi, yine ana gayrimenkulün onarım, bakım işlerinin yürütülmesi bulunmaktadır.

Örneğin, asansör, kalorifer, sıcak ve soğuk hava işletmesi, sigorta gibi işler bulunmaktadır. Mersin apartman yöneticiliği konusunda atmanız gereken ilk adım, ihtiyaç ve destek noktalarınızı ortaya koymaktır. Daha sonra bizimle web sitelerimiz üzerinden ve telefonlarımız aracılığıyla bağlantıya geçebilirsiniz. Bu bağlantıdan sizin adınıza çok önemli sonuçlar çıkacağına dair size teminatta bulunabiliriz

Mersin Apartman Yöneticiliği

Mersin’de yaşayan apartman ve site sakinlerinini ihtiyaçlarının doğru kişiler tarafından, doğru şekilde karşılanması çok önemlidir. Bir apartmanın, bir sitenin çok sayıda ihtiyacı olabilir. Güvenlik, bakım, tadilat, temizlik, çeşitli giderler gibi… Tüm bu işlemleri mümkün olan en iyi şekilde Mersin apartman yönetimi olarak yürütebiliriz. Apartman yöneticiliği ile ilgili hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgi alabilmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.