Mersin apartman yönetimi

Gözde bilgisayar olarak apartman yönetimi konusunda size farklı seçenekler sunuyoruz. Şayet apartmanınızı bizim yönetmemizin sizin için daha uygun olacağını düşünüyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır. Mersin apartman yönetimi konusunda size aktarabileceğimiz birçok bilgi, deneyim ve kariyer kaynaklarına sahip bulunmaktayız. Binanızda yaşadığınız sıkıntılara çözüm bulacak doğru adreslerden biri olduğumuz konusunda sizi temin edebiliriz. Mersin apartman yönetimi konusunda sahip olduğumuz avukat ve mali müşavirler sizin sorununuzu en kısa sürede çözüme dönüştüreceklerdir. Hukuk danışmanlarımız size hukuki prosedürler konusunda çok geniş bilgiler vermektedirler.

Şimdiye kadarki deneyimlerimiz gösterdi ki, birçok siteler, Mersin apartman yönetimi konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Bu sıkıntıların başında da yönetici kesimin kendisini apartman sakinlerine doğru bir biçimde aktaramamasıdır. Yahut bunun tam tersi olarak apartman ve site sakinleri olarak kendilerini yönetime anlatmakta sorun yaşamaktadır. Karşılıklı oluşabilecek sorunlara karşı aracı bir firmanın bulunması tedbir niteliği taşımaktadır. Siz bize Mersin apartman yönetimi ve sitelerinizin yönetimini devredin; biz aracı firma olarak bütün formaliteleri sizin için yerine getirelim. Firmamızı oluşturan kadrolar içerisinde genel müdür, avukat, elektrik teknikeri, yönetici asistanı, su ve tesisat ustası, temizlik hizmetleri bölüm sorumlusu, muhasebeci, muhasebe yardımcısı ve mersin bölge sorumlusu bulunmaktadır. Kat mülkiyeti kanunu ile birlikte iş merkezleri, alışveriş merkezleri, hava alanları, kültür merkezleri gibi sosyal yapılar ve yüksek teknolojiye sahip akıllı binalar karmaşık iş trafiğini üstlenecek aracı firmalara ihtiyaç duymuşlardır.

Mersin apartman yönetimi

Mersin apartman yönetimi

Bu ihtiyaç da akademik yapısı geniş, aynı zamanda da teknik elemanlardan oluşan geniş bir kadro yapılanmasına giden Mersin apartman yönetimi yahut site yönetimi firmalarının oluşmasına zemin hazırlamıştır. Peki, biz nasıl bir apartman yönetimi firmasıyız? Öncelikle toplu yaşam alanlarını güvenle ve huzurla dolaşabileceğiniz bir şekilde yönetmekteyiz. Sürekli güncellenen teknik donanım ve hizmet personeline sahip olmayı öncelikli hedeflerimiz arasına aldık. Hepsinden önemlisi hesap verilebilirlik sağlayarak şeffaflık yaratıyoruz. Yani ölçülebilir, raporlanabilir işlere imza atmaktayız. Mersin apartman yönetimi olarak sınırlı sayıdaki müşterilerimize de butik hizmet sunan yaratıcı-araştırmacı bir ekibe de sahip olmaktan onur duymaktayız. Ve bu onuru sizlerle paylaşmak istiyoruz.